עצמאי? תפסיק לעבוד מהבית אתה תרוויח יותר!

רבים נוטים להדגיש את היתרונות בעבודה מהבית הכוללים את העדר הצורך לבזבז זמן בפקקים בדרך לעבודה, האפשרות להיות קרובים יותר למשפחה, ניהול הזמן הגמיש יותר והאפשרות להיות מעורבים במטלות היום יומיות של המשק המשפחתי תוך כדי יום העבודה ועוד.

גם אם היתרונות שנמנו ורבים נוספים נראים מפתים, המציאות מוכיחה שבמקרים רבים היתרונות הללו הופכים לחסרונות כשבוחנים את התוצאות הכלכליות של העבודה מהבית.

חשוב לזכור שהעבודה נועדה בראש ובראשונה לפרנסה וככזאת אי אפשר להתייחס לכל היתרונות שנמנו למעלה ולקבל החלטות בנדון מבלי לתת את הדעת להיבט הכלכלי, שהרי במיוחד ככל שיוקר המחיה בישראל עולה, כך גם גדלה החשיבות של ההכנסה מהעבודה וככל שההכנסה תגדל, כך תשתפר איכות החיים של המשפחה.

לכן, אם אתם חושבים על האפשרות לעבוד מהבית, הרי שהצבה בראש סדרי העדיפויות של שיקולים שאינם קשורים ישירות לפרנסה, חוטאת למטרת העבודה – לייצר הכנסה גבוהה ככל שניתן.

כשחושבים על העבודה במונחים של פרנסה, חשוב לעשות הפרדה בין העבודה לבית ולהבין שלהעביר את יום העבודה בבית משמעותו לפגוע בצורה מהותית  בהתמקדות בעבודה ולגרוע מפוטנציאל ההשתכרות.

במקרה שכזה, כל היתרונות שנמנו ביחס לקרבה למשפחה במהלך יום העבודה מהווים חסרונות של ממש.
ברור שזה נחמד ואף מפתה להיות קרובים לילדים זמן רב ככל שניתן ולהמתין להם בבית עם שובם ממוסדות החינוך, אבל הקרבה הזאת משמעותה פגיעה בעבודה היות שלקיחת חלק במטלות הבית ומימוש הקרבה הפיזית לבני המשפחה במהלך יום העבודה באים על חשבון העבודה עצמה, וכך מי שעובד מהבית מוצא את עצמו פחות מרוכז בעבודה ומשקיע בה פחות שעות מידי יום והדבר גורם לפגיעה בפרנסה.

שכירת או רכישת משרד והיציאה אליו מידי יום עבודה, מגדילים את המחוייבות לעבודה, מצמצמים את ההפרעות לשגרת העבודה, ממקדים את העובד בעבודתו עם מינימום הסחות דעת והתוצאה ברוב המקרים תהיה הכנסה ורווח גבוהים יותר.

מעבר לרווח הכספי הגלום ביציאה לעבודה במשרד, יש לצעד שכזה גם השפעה חיובית על חיי המשפחה, כשההפרדה בין העבודה לבית ולמשפחה יוצרת שגרת חיים הבריאה לכל הצדדים.

עצמאים המחפשים לעצמם משרד במרכז הארץ יגלו כמה וכמה הזדמנויות טובות למציאת משרדים להשכרה במרכז.
ניתן להשיג משרד במיקום מרכזי ונוח, אשר איננו נמצא בהכרח בלב תל אביב היקרה ולקבל את אותה תוצאה.

דוגמה לכך ניתן למצוא בבית הקרן רמת גן, אחד מבנייני המשרדים והמסחר המפורסמים בישראל בזכות המצאו  במיקום המרכזי ביותר בלב המדינה, ותודות לשלטי החוצות הגדולים ומהמפורסמים בארץ התלויים עליו.

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם אנשי עסקים חכמים, יעילים ופרודוקטיביים.
נשמח להציע לכם משרדים איכותיים להשכרה / לרכישה
מוזמנים לדבר איתנו בפייסבוק : כפיר בונים, או לחייג אלינו : 8026*

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן