נוף לפארק זה הדיבור!

חושבים על שדרוג חוויית המגורים שלכם?

מה טבעי וסמלי יותר, כשמדברים על עליה ברמת החיים, מאשר לדבר על רכישת דירה משתלמת בקומה גבוהה בפרויקט היוקרתי "מגדלי אולימפיה" בשכונת גלי ים החדשה בקרית ים?

השכונה נמצאת במיקום מרכזי ומתאפיינת במבני מגורים רבי קומות ובקרבה למרכזי תרבות, ספורט ומרכזים מסחריים, כשבסמוך לה ישנם שטחי ציבור רחבים ירוקים ונגישים, שבילי אופניים ומסלול ריצה לחוף הים.

העירייה עומלת על הקמת שכונה דיגיטלית בה ישולבו אמצעים טכנולוגיים כגון: מצלמות לביטחון התושבים שתהיינה מקושרות למוקד העירוני. כמו כן תכלול תאורה חכמה, תשתית רשת Wi-Fi במתחמים הציבוריים, ניהול חכם של פינוי אשפה ואפליקציה לתושב שתיתן אפשרות לקשר עם התושב בשגרה ובחירום.

פרויקט "מגדלי אולימפיה" מתאפיין בדירות מרווחות בעלות מפרט נדיב ואיכות בניה גבוהה כמקובל בבניינים שבונה חברת "כפיר בונים" בעלת הותק של עשרות שנים בבניית מבני מגורים בחיפה, בקריות וברחבי הארץ.

כשדירה כה איכותית בקומה גבוהה מגיעה עם תג מחיר משתלם במיוחד, העסקה נראית מבטיחה מתמיד, וכשלכל זה נוסף הבונוס של נוף מדהים ירוק ופסטורלי לפארק בקרית מוצקין, הרי שמדובר כאן בעסקה אטרקטיבית שלא כדאי להחמיץ.

כשמאחורי פרויקט כה מצליח ניצבת חברת הבנייה המובילה "כפיר בונים", בעלת הוותק והמוניטין בזכות הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר וחוסר הנכונות להתפשר על האינטרסים של לקוחותיה המרוצים, אזי אין ספק שזאת עסקה משתלמת במיוחד שכדאי למהר ולחטוף לפני שהמלאי המוגבל ביחס לביקוש, יימכר כולו.

אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו פגישה עוד היום ולהתחיל את המסע שלכם בדרך להגשמת החלום.

בקרו בדף הפייסבוק שלנו כדי להכיר את הלקוחות המרוצים.
לקביעת פגישת היכרות : 8026*

כפיר, 40 שנה מקום ראשון בחווית המגורים.

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן