מפרט דירה שכזה עוד לא נראה בכרמל, באחריות!

מתי יצאת בפעם האחרונה לחופשה במלון מפואר, שגרם לך להתפעל מהעיצוב המהודר, מהסגנון המיוחד, מהחדר המרווח והמפנק, בעל המפרט העשיר והמוקפד?
כמה פעמים במהלך אותה חופשה ובמיוחד כשעזבת את המלון אמרת לעצמך שהיית רוצה להיות בחופשה שכזאת כל חייך ולא רק פעמים בודדות בשנה?
נשמע כמו חלום?
אם כך, אתה מוזמן להתעורר מהחלום ולקרוא ממש כאן כיצד "כפיר בונים", חברת הבנייה בעלת הוותק של עשרות שנות בנייה ואחת מ-100 החברות המובילות בענף הבנייה בישראל בשנת 2021 כפי שצוין במגזין הנחשב Dun's 100, עומדת להגשים לך את החלום!

פרויקט היוקרה של חיפה, ברחוב תל מאנה 56, במיקום מרכזי, יוקרתי ונחשב על הכרמל, עם נוף אין סופי שיהפנט אותך מבלי שתרצה לעזוב את הדירה. פשוט להיות בחופשה 365/24/7.

כבר בכניסה ללובי המפואר של הבניין תהיה לך תחושה שהגעת לבית מלון ברמה הגבוהה ביותר, עם הקפדה על כל פרט של עיצוב וסגנון, ומה הפלא שזאת תהיה תחושתך, כשמדובר בתוצאה של שיתוף פעולה פורה בין שני אדריכלי צמרת שחברו יחדיו להולדת יצירת מופת ייחודית זאת?

התחושה הזאת תימשך ואף תתגבר כשתיכנס לדירתך, כשכל דירה בבניין מעוצבת עם סגנון משלה, תוך שימת דגש על מרחבים נעימים וגדולים, ניצול החלל הפנימי בצורה מיטבית ומירבית, אור טבעי ונגיעות מיוחדות וייחודיות.

בבניין מיוחד זה ניתן למצוא דירות במגוון סוגים וגדלים כולל דירות גן, מיני פנטהאוז ופנטהאוז.
המפרט העשיר כולל בין היתר תריסים חשמליים בכל הדירה, מזגן מיני מרכזי, דוד שמש עם שליטה מהסמארטפון, נקודת מים וגז במרפסת, חלונות אלומיניום בידודית כפולה, ריצוף גרניט פורצלן בכל הדירה, ברזים יוקרתיים, הכנה למערכת קולנוע ביתית בסלון, דלתות פנים איכותיות ועוד.

כשעל יצירת המופת היוקרתית הזאת מנצחת חברת בניה בעלת 40 שנות ניסיון של בניית מבני מגורים בחיפה, בקריות וברחבי הארץ המונה לקוחות רבים מרוצים, ברור מדוע הדירות נחטפות ואם הנך שואף להגשים את החלום לפני שתאחר את המועד, אתה מוזמן לתאם עמנו בהקדם פגישת היכרות ללא התחייבות להכרת דירת החלומות שלך.

לצפייה בתוכניות הדירה: https://bit.ly/2yxSTKz
לתיאום פגישה וסיור בפרויקט: 072-3977159 

למעקב אחר הפרויקט, עקבו אחרינו בדף הפייסבוק

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא - משרד ראשי

  העצמאות 37, קרית אתא | קניון כפיר

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן