מגדלי אולימפיה – פרויקט הדגל של חברת כפיר בונים, בואו להכיר אותו מקרוב

מגדלי אולימפיה – פרויקט הדגל של חברת "כפיר בונים", הוותיקה והמוכרת בזכות סטנדרט 'כפיר' ובזכות דירות איכותיות שהיא בונה במשך עשרות שנים ולקוחות מרוצים רבים הנהנים מחוויית מגורים משופרת.

פרויקט מגדלי אולימפיה הולך ונבנה בשכונת גלי ים, השכונה החדשה של קרית ים המתאפיינת במיקום מרכזי בקרבת מרכזי תרבות, ספורט ומרכזים מסחריים, כשבסמוך לה ישנם שטחי ציבור רחבים ירוקים ונגישים, שבילי אופניים ומסלול ריצה לחוף הים.
בנוסף, יש תכניות פיתוח לשכונה, הכוללות הקמת גשר עילי שיחבר את השכונה לקריית מוצקין ביחד עם בניית שטחי מסחר ותעסוקה, הקמת בי”ס יסודי וגני ילדים.

בלב שכונה זאת, נבנות מאות יחידות דיור, שייצרו 4 בניינים מרהיבים ביופיים ובאיכותם, ולבסוף, יהוו את לב השכונה. בניינים המציעים לדיירים מצד אחד נוף מרהיב של הים התיכון ומהצד השני נוף אל ה”חי פארק” והיכל התיאטרון של קרית מוצקין.

OLYMPIA TOWERS הינו פרויקט חדשני המשלב בתוכו סטנדרט מגורים ברמה הגבוהה ביותר, טכנולוגיה חכמה ודגש על איכות חיים באמצעות מתקני ספורט, חדר כושר פרטי לדיירים, חדר ג'ימבורי לקטנטנים, שביל אופניים ומסלול ריצה המגיע עד חוף הים.

חברת כפיר בונים תמיד שואפת להגיע הכי גבוה שאפשר וזה הדגש בפרויקט המגורים מגדלי אולימפיה.

פרויקט בהיקף כה גדול הכולל מאות יחידות דיור, מצריך תפעול מורכב ומקצועי ואינו מתאים לכל קבלן או חברת בניה ויזמות. תנוח דעתכם, כי חברת כפיר בונים, בעלת ניסיון עתיר של 40 שנים, תנהל פרויקט בסדר גודל שכזה בצורה הטובה ביותר באמצעות עשרות אנשי צוות ניהולי, 3 מרכזי שליטה המורכבים ממשרד מכירות בשטח, מרכז עיצוב וסטייל באח"י אילת, מרכז פיננסי וניהולי בצ'ק פוסט, ועשרות אנשי שטח שעובדים מסביב לשעון על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט.

לחברת כפיר בונים ותק של עשרות שנות בניה איכותית של מאות יחידות דיור, מבני מסחר ומשרדים ברחבי הארץ עם לקוחות מרוצים רבים.

החברה עומדת בסטנדרטים גבוהים של מצוינות ואיכות בנייה ומיישמת תקני איכות בינלאומיים בתהליכי עבודתה.
כפיר בונים במיקומים הטובים ביותר שנבחרו בקפידה, בנייני מגורים במפרט עשיר ואיכותי המשלב תכנון קפדני בסטנדרט 'כפיר' הידוע כגבוה, איכותי וללא פשרות, עם גמישות בעיצוב, ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים על מנת להבטיח את שביעות רצונם המלאה של רוכשי הדירות.

לפרטים נוספים אודות הפרוייקט ותיאום פגישה : 8026*
להצצה בפרוייקט : www.olympia-towers.co.il
למעקב אחר התקדמות הפרוייקט  בקרו בדף הפייסבוק שלנו

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן