למה תמ"א וכמה?

האפשרות להשיג דירה חדשה במיקום מצויין עם תשתיות קיימות ובמחירים נמוכים ביחס לאלטרנטיבות, נשמעת לפעמים כמשימה בלתי אפשרית?
אז זהו שלא!

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה חדשה בשוק הנדל"ן הישראלי בתחום ההתחדשות העירונית.

סיור ברחובות הערים יגלה לא מעט בנייני מגורים קיימים המצויים בתהליך של  פרוייקט תמ"א 38.

אם אתם חושבים על רכישת דירה חדשה, לצד האפשרות הנפוצה והמקובלת של רכישת דירה חדשה מקבלן בבניין מגורים חדש, חובה לשקול גם את האפשרות של רכישת דירה חדשה בפרוייקט תמ"א 38.

לפרוייקטים של תמ"א 38 ישנם לא מעט יתרונות מובהקים על פני רכישת דירה בבניין מגורים חדש, יתרונות שלאו דווקא מוכרים לכולם.

המיקום

מדרך הטבע, פרוייקטים של תמ"א 38 מתבצעים בבניינים קיימים באזורי מגורים וותיקים הקרובים למרכז העיר ולעיתים ממש במרכז וזאת בניגוד לבנייני מגורים חדשים שיהיו  מרוחקים יותר ברוב המקרים בשל מגבלת קרקעות פנויות לבניה במרכזי הערים.
כשרוכשים דירה חדשה בבניין ותיק במיקום מצויין, אין בעיית תשתיות, לא צריך להמתין להקמת מוסדות חינוך, גני שעשועים, שבילים ועוד – יתרון משמעותי שאלמלא תמ"א 38 לא ניתן היה להעלות על הדעת.

מחיר

המחיר של דירות חדשות בפרוייקטים של תמ"א 38 יהיה בדרך כלל אטרקטיבי ביחס למחירי השוק המקובלים של דירות חדשות – יתרון משמעותי נוסף, דירות חדשות במחירים ברי השגה ובמיוחד לזוגות צעירים.

משך הזמן עד לקבלת הדירה

כשמדובר בבניית מבני מגורים חדשים, במיוחד מגדלי מגורים, יש צורך בחפירת יסודות והכנות נוספות שגוזלות זמן ומהוות חלק בלתי נפרד מהפרוייקט.
בבניית דירות חדשות בבניין מגורים קיים, אין עבודות מסוג זה ומכאן נובע שזמן ההמתנה לכניסה לדירה החדשה יהיה במקרים רבים קצר יותר.

לסיכום, לרכישת דירה חדשה מקבלן בפרוייקט תמ"א 38 יתרונות רבים, ופשוט חובה לשקול את האפשרות בעת רכישה דירה, יחד עם זאת – חשוב לא פחות לעשות מחקר מקיף ולבחור את הקבלן הנכון ממנו נקנה את הדירה.

 

כפיר בונים, בונה בקריות ובחיפה כבר 40 שנים, מתמחה בפרוייקטי תמ"א 38, ומשקיעה את מירב המאמצים שכל פרוייקט שיוצא תחת ידה יהיה ברמה הכי גבוהה ולא ייפול מהסטנדרטים של בנייני מגורים חדשים.

לייעוץ נוסף ללא עלות בנוגע לפרוייקטי תמ"א 38, נשמח לעמוד לרשותכם. חייגו אלינו – 8026*

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן