הזדמנות אחרונה! בואו לעצב את הדירה שלכם בסביוני ים

גולת הכותרת של קרית ים ללא ספק היא שכונת סביוני ים. השכונה מציעה לתושביה נגישות גבוהה ונוחה למרכזי קניות, שירותי חינוך, קהילה וטיילת המגיעה לחוף הים.

כשמדובר בשכונה שכזאת, המצטיינת בתכנון ייחודי השם דגש על הפרטים הקטנים ומתאפיינת באוכלוסייה צעירה, מה הפלא שההיצע המוגבל מתקשה לעמוד בביקוש הגובר והולך?

חברת "כפיר בונים" הוותיקה והמוכרת בזכות סטנדרט הבניה הגבוה והאיכותי בפרויקטים השונים שלה בחיפה ובקריות, נמצאת כרגע בעיצומו של תהליך הבניה של פרויקט KFIR YAM, פרויקט בוטיק בסביוני ים המציע דירות ענקיות בעלות מפרט עשיר ושלל פינוקים.

עם התקדמות הפרויקט, הולך ונסגר חלון ההזדמנויות האחרון לביצוע "שינויי דיירים". הזדמנות שתעשה את ההבדל בין דירת קבלן מושלמת לבין דירה CUSTOM MADE, שתותאם לצרכים, לטעם ולחלומות שלכם.

הדירות שבונה כפיר בונים בפרויקט KFIR YAM  הן מסדרת היוקרה Luxury by KFIR, ומתאפיינות ברמת גימור מושלמת, רחבות ידיים הכוללות מרפסות או גינות ענקיות היוצרות מרחב מגורים מושלם. בדירות הושקעה מחשבה רבה, כשכל פרט מתוכנן בקפידה על מנת לאפשר לכל דירה לנצל את הגודל והמיקום בצורה מירבית ומיטבית.

יחד עם זאת, יתכן שתרצו לבצע בדירה שינויים כגון החלפת ריצוף, שינוי חלוקת חדרים פנימית, הוספת נקודות חשמל ועוד שינויים שיתאימו את הדירה לצרכיכם בדיוק!

כפי שכבר ידוע, כפיר בונים כל פרויקט במלוא המרץ ולאור סטטוס התקדמות הבניה של הפרויקט, מדובר בפרק זמן קצר מאוד ובהזדמנות האחרונה לביצוע "שינויי דיירים", וכשלוקחים זאת בחשבון ביחד עם ההיצע המוגבל ביחס לביקוש, מומלץ להזדרז ולרכוש דירה בפרויקט ייחודי זה.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לתיאום סיור בפרויקט, או פגישה במשרדי המכירות, לימור מנהלת המכירות והצוות ישמחו לפגוש אתכם ולהתאים לכם את הדירה המדויקת עבורכם.

חייגו אלינו לפרטים נוספים : 8026*
כפיר בונים מ-1980.

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן