פנטהאוז אחרון במגדלי אולימפיה – לא בשביל כל אחד.

בליבה של שכונת גלי ים, השכונה החדשה והדיגיטלית של קרית ים, הקימה חברת "כפיר בונים" את פרויקט אולימפיה טאוורס, הכולל מבני מגורים איכותיים בני 25 קומות המנצלים את האזור בו הם ממוקמים בצורה מיטבית.

השכונה נמצאת במיקום מרכזי וישולבו בה אמצעים טכנולוגים חדשניים ומתקדמים כגון: מצלמות לביטחון התושבים המקושרות למוקד העירוני, תאורה חכמה, תשתית רשת Wi-Fi במתחמים הציבוריים ועוד.

כבר בכניסה לבניין פוגשים בלובי העשיר, המפואר והמעוצב, הממחיש את הרמה הגבוהה של הבניין ומעניק לדייריו שדרוג חווית המגורים לרמה אחרת.
חדר כושר מעוצב ומאובזר וחדר ג'ימבורי לרווחת הדיירים הנמצאים בבניין מביאים לידי ביטוי את המטרה שחברת "כפיר בונים" הציבה לעצמה, דהיינו שילוב חוויית מגורים גבוהה באורח חיים בריא וספורטיבי.

לכל דירה בבניין חניה ומחסן בקומת המגורים.

חיפוי האבן בחזית הבניין משלים את תחושת היוקרה שמשדר הבניין לבאים בשעריו.

לאור המיקום והמפרט העשיר, המפואר והמפנק, הדירות בפרויקט נחטפו וכעת נותר פנטהאוז יוקרתי אחרון בהחלט שאינו מתאים לכל אחד אלא רק לאלו שחפצים ברמת מגורים וחיים המשתייכת לליגה אחרת.

הפנטהאוז כולל מרפסת גדולה ומרווחת, ריצוף גרניט פורצלן, ריצוף דמוי דק במרפסת, הכנה למיזוג אויר ולמערכת קולנוע ביתית בחדר המגורים, תשתית תקשורת בחדרים, דלתות פנים איכותיות, תריסים חשמליים בכל הדירה ועוד, כל זאת תוך ניצול מקסימלי של החלל למען הנוחות והפונקציונאליות ושימת דגש על איכות עבודה וחומרים איכותיים המבטיחים עמידות לאורך שנים רבות.

אם הנכם מהירי החלטה ומעוניינים לשדרג את חוויית המגורים שלכם לליגה אחרת, אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בה נציג בפניכם את הפנטהאוז שיכול להיות שלכם.

אנו ממתינים לכם ועומדים לשירותכם!

 

בקרו בדף הפייסבוק שלנו כדי להכיר את הלקוחות המרוצים.
לתיאום פגישה וסיור בבניין: 074-7695878

כפיר, 40 שנה מקום ראשון בחווית המגורים.

מגוון דירות חדשות במיקומים הטובים ביותר – מחירים מיוחדים!

לכל שאלה אנחנו כאן

  קרית אתא

  העצמאות 42, קרית אתא

  072-3970310

  רמת-גן

  ביאליק 155 מתחם הבורסה, רמת גן

  072-3970310

  חיפה

  בעלי המלאכה 26 צ'ק פוסט, חיפה

  072-3970310

  קרית חיים

  אח"י אילת 34, קרית חיים

  072-3970310

  קרית אתא

  העצמאות 37, קרית אתא

  072-3970310

  אני רוצה פרטים נוספים השאירו פרטים ומנהל מכירות ייצור איתכם קשר

   דילוג לתוכן